niedziela, 6 maja 2012

Zmiany?

Tak na wstępie: Bardzo przepraszam, że tak długo nic nie pisałam, ale te testy do gimnazjum i kompetencji nie pozwalały mi na to. Jednak obiecuję wam, że od dzisiaj będę pisała przynajmniej raz na 2 tygodnie. wracając do tematu Toffinki, to trochę się pozmieniało:
1.ostatnio stało się coś niezwykłego. Mianowicie kilka dni temu byłam z rodzicami, no i oczywiście z Toffcią w lesie. Musicie widzieć, że ona kocha las. Teraz kiedy nam tak ładnie schudła to tak chętnie biega, że cho cho :). W lesie biegała jak szalona, a jak wróciła do domu to odsypiała dwa dni. Aż w końcu coś jej strzeliło do głowy. Od rana latała po całym domu,  jak się wchodziło do przedpokoju to od razu przylatywała. (co do Toffi niepodobne). Tak bardzo prosiła o wyjście, że ją wzięliśmy do lasu. Niestety, jak przyjechaliśmy to zaczął padać deszcz. Ale my (czyli ja, Toffinka, tata i brat) jesteśmy nieustraszeni!!! Całą godzinę chodziliśmy i byliśmy cali przemoczeni, ale było super! Potem musiałam wykąpać Głuptaska, bo oczywiście musiała się ubrudzić w błocie :)
2. Toffinka ma nowe szelki! Przedtem miała czerwone, skórzane,miała je ponad 1,5 roku. Teraz ma czarne, z takiego milutkiego dla skóry materiału. Najpierw miała mieć takie same jak czarne, ale czerwone. Jednak były za małe. Była teka smutna jak mama zabrała jej nowe szelki... Na drugi dzień mama przyniosła jej nowe, czarne szelki. Toffcia dobrze wiedziała co to jest i do czego to służy. Sama się ubierała!!
3. Moja 'mała' sunia zachowuje się jak cywilizowany i kulturalny człowiek. Wczoraj pojechałam z rodzicami do Wrocławia. Toffinka musiała zostać sama w domu. Nie było nas 8-9 godzin, a w tym czasie nad naszym miastem przeszła  burza, moja sunia bardzo się jej boi. Więc za strachu się wzięła i zesiusiała. Ale jak!! zrobiła  to w ŁAZIENCE!!!! Zawsze było tak, że robiła u mnie w pokoju, a tym razem w łazience!! No i oczywiście  nie na swój ukochany dywanik, tylko na kafelki.
Toffi zawsze dostarczy nam trochę wrażeń :)

w nowych szelkach :)

śpiące się zrobiło moje dzieciątko ;*

4 komentarze:

 1. Ale przygody! Ja bym tak nie mogła stać w deszczu po za tym ładne szelki , odważna z niej sunia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie zmokliście na deszczu ;p Świetne szelki. Zdjęcia fajne, tylko trochę małe :) Pozdrawiamy, mamy nowy pościk zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne zdjęcia i super szelki!
  pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 4. To na deszczu bardzo zmokliscie? Fajne szelki i super fotki ;P

  OdpowiedzUsuń