poniedziałek, 19 marca 2012

Bierzemy się za siebie!

Hejka!
Dzisiaj mam do omówienia kilka spraw. Mianowicie:
1. U nas jest już wiosna więc jest ciepło i świeci słoneczko. To oznacza, że bierzemy się z Toffinką za siebie! Zaczynamy nasze długie spacery i bieganie. Będziemy się starać schudnąć. To znaczy Toffcia będzie się starać, bo ja nie muszę :) Tak jak rok temu zadbamy o formę. Nie chodzi tylko o zrzucenie wagi, ale o to, że im lepiej Toffi będzie się czuć w lato, tym lepiej będzie w zimę.
2. Nowość w życiu mojego grubaska!
Toffi zaczęła jeść warzywa, ryż, makaron i wgl nie tylko mięso! Gdy mama dała jej oprócz mięska jakiś dodatek np. warzywka to od razu trochę schudła. Jednak najlepsze jest to, że mojej kochanej suni zmalały guzy! To naprawdę bardzo dobrze!
3. Na dziesiejszym spacerku  byłam z Toffinką na około kamienicy, gdzie chodzimy bardzo często. Wczoraj ona się zachowywała jak nie ona. Dzaisiaj tak samo. Cały czas chodziła z nastawionymi uszkami i szukała kota. Wszystko było by fajnie, gdyby  nie fakt, że jak sięToffince zachciało wskoczyć na murek, to się ześlizgnęła i przetarła sobie paluszki na przednich łapkach. Na szczęście nie do krwi, ale ją bolało. Dobrze, że to nic poważnego.
4. Toffi ma nowe przysmaczki, dzięki którym bije rekordy szybkości w podawaniu łapek. Nauczyłam ją nowej sztuczki- zostań i chodź do mnie. Od razu załapała. Przy następnym poście dodam filmik jak Toffi prosi.
Teraz zdjęcia mojej suni:
Na rączkach mamusi


ale o co chodzi?3 komentarze:

 1. Fajne plany ;)
  To rewelacyjnie że twój pupil się dobrze odżywia :D
  Pozdrawiamy i zapraszamy na naszego bloga

  OdpowiedzUsuń
 2. Normalnie rewelacja! :) super zmiany :]Aktywność, dietka, nowe komendy- tylko pogratulować :) pozdrawiamy. u nas ,,nowy'' post zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulujemy:)
  Super fotki Toffi jest przeurocza;D
  dodałam twój blog w kolumnie "odwiedzamy"
  Mam nadzieję, że ty umieścisz mój blog w kolumnie
  "co lubimy;)"
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas mamy nowego posta;)
  gabi-moja-wariatka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń